Srdcem proti zdi


Mariana Zapata

Nejtěžší zkouška jejího života právě začíná! Romantický hit od autorky bestselleru Kulti.

Vanessa Mazur ví, že dělá správnou věc. Necítí se špatně proto, že dává výpověď. Svou pozici asistentky, hospodyně a podržtašky předního obránce národního fotbalového týmu vždycky považovala za dočasnou. Teď má svoje plány, a ty už nezahrnují praní extra velkých spodků. Když ji ale Aiden Graves nazývaný Hradba z Winnipegu osobně požádá, aby se vrátila, je v šoku. Dva roky si jí ani nevšiml. Co má teď odpovědět muži, který je zvyklý dostat všechno, co chce?

Více
469 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 496
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.05.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,597 kg
Jazyk čeština
Původní název The Wall of Winnipeg and Me
Původní jazyk angličtina
Překladatel Romana Bičíková
EAN 9788025357996
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

suzannesworldofbooks.cz - Srdcem proti zdi


...„Mariana Zapata dokáže skvěle popsat prostředí, v něm se příběh odehrává, takže se dozvíte informace o trénincích nebo jídelníčku profesionálního hráče amerického fotbalu. Pokud vás bavila kniha Kulti, tak Srdcem proti zdi je přesně pro vás.“...

knihazaknihou.cz - Srdcem proti zdi


...„Nenáročný styl psaní se větví do vedlejších odboček a nabízí čtenáři jak barvité popisy, tak i vetší množství vnitřních monologů. Dostanete tak možnost ponořit se více do hloubky a vnímat všechny drobné nuance emočního zabarvení.“...

Databazeknih.cz - Srdcem proti zdi


...„Srdcem proti zdi je příjemný a oddechový příběh, který je i přes počet stran přečtený v podstatě za chvíli. Má podobný náboj a atmosféru jako autorčina kniha Kulti, ale zároveň je úplně jiný. Pokud hledáte skvělou slow-burn romanci při které se budete neustále usmívat a držet hlavním hrdinům palce, tohle je ta pravá volba.“..

Autor

Mariana Zapata

Mariana Zapata

Mariana Zapata je bestsellerovou autorkou New York Times a USA Today a v roce 2016 dosáhla sedmého místa na žebříčku nejprodávanějších autorů na Amazonu. Její knížky jsou plné romantiky, ale také ostrého humoru a silných slov. Své první literární pokusy spáchala už v dětství a na internetu dodnes někde existuje stránka s její boy band fanfiction. Mariana žije v malém městečku jménem Pagosa Springs v Coloradu se svým manželem a nejlepším přítelem Chrisem Letchfordem a jejich dvěma dogami, Dorianem a Kaiserem. Když nepředstírá, že píše, čte si sci-fi, steam punk nebo historické romance. 

Zobrazit profil autora