Romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti.

Když se chlapík, kterého odmalička zbožňuješ, stane tvým trenérem, zní to jako sen. Ale to probuzení…

Netrvalo ani týden, aby Sal Casillasová o fotbalové hvězdě, která ji v dětství inspirovala natolik, že sama začala hrát profesionální fotbal, ztratila veškeré iluze. Kam se poděly její sny o tom, že si Reinera Kultiho jednou vezme? Její idol je teď tady, nastoupil do jejího týmu jako trenér. Je však zachmuřený, samotářský a neurvalý. Zkrátka úplně jiný, než si ho vysnila…

Bude mít Sal odvahu vytáhnout ho z jeho ulity a probudit v něm znovu vášeň a energii, kterými před lety hýřil a které ji tolik okouzlovaly? Ustojí tlak médií, která se kolem Kultiho neustále točí a pod jejichž drobnohledem se teď ocitá i ona?

Mariana Zapata patří mezi nejoblíbenější autorky romantickým příběhů současnosti. Čtenářky milují její vtip, originalitu a vypravěčský styl, kterým vás vtáhne do děje a vyplivne až na konci s neodbytným pocitem, že se hned teď potřebujete začíst do její další knihy.

Více
369 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Bonusové kapitoly ke knihám Kulti a Rytmus, já & Malychin

Bonusové kapitoly ke knihám Kulti a Rytmus, já & Malychin
| Aktuality Ke stažení

Všechny naše knihy od Mariany Zapaty už máte přečtené? Čekáte, co vyjde dál? Pro všechny nedočkavce máme malý dárek!

Více informací

Rozhovor s Marianou Zapatou

Rozhovor s Marianou Zapatou
| Knižní novinky

Mariana Zapata je bestselerovou autorkou New York Times a USA Today a v roce 2016 dosáhla sedmého místa na žebříčku nejprodávanějších autorů na Amazonu. V únoru jsme v češtině vydali její román Kulti a dnes si nejen o něm budeme povídat.

Více informací

Vychází romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti

Vychází romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti
| Knižní novinky

Svátek svatého Valentýna byl sice už minulý týden, ale to vůbec nevadí. Nemáme rádi škatulky a slavení na povel. Na lásku a romantiku je totiž správný čas vždycky.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 512
Datum vydání 21.02.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,619 kg
Jazyk čeština
Původní název Kulti
Původní jazyk angličtina
Překladatel Romana Bičíková
EAN 9788025340523
Věk od 17
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

martinus.cz - Kulti


„Jedna z NAJ kníh, aké som kedy čítala - a že ich bolo veľa. V 508 stranovej kráske sa toho skrýva veľa a pritom pre dychtivého čitateľa tak málo... Zbožňujem Sal a jej myšlienkové pochody, humor, ktorý bol v knihe po celý čas a aj ten tvrdý slovník či erotické scény, ktoré v správnej romanťárne nemôžu chýbať. Mariana Zapata je ďalšia z TOP autoriek, od ktorej chcem čítať omnoho viac, než len jedn... Více

Autor

Mariana Zapata

Mariana Zapata

Mariana Zapata je bestsellerovou autorkou New York Times a USA Today a v roce 2016 dosáhla sedmého místa na žebříčku nejprodávanějších autorů na Amazonu. Její knížky jsou plné romantiky, ale také ostrého humoru a silných slov. Své první literární pokusy spáchala už v dětství a na internetu dodnes někde existuje stránka s její boy band fanfiction. Mariana žije v malém městečku jménem Pagosa Springs v Coloradu se svým manželem a nejlepším přítelem Chrisem Letchfordem a jejich dvěma dogami, Dorianem a Kaiserem. Když nepředstírá, že píše, čte si sci-fi, steam punk nebo historické romance. 

Zobrazit profil autora