Recept na lásku


Jarrett Melendez, Danica Brine

Láska umí lidem pěkně zavařit. Queer komiks s příchutí romantiky.

Čerstvý absolvent angličtiny Ben Cook hledá práci. Jenže jeho sny o kariéře v novinách, u knih či ve světě reklamy neustále narážejí na dvě slova: nedostatek zkušeností. Nakonec ho zaměstnají v restauraci, kde přijímají i bez praxe. V kuchyni to vlastně není tak špatné (pokud vás neděsí šílení šéfové a gurmánská prasátka), ale na Bena tam čeká řada náročných zkoušek. Oporu nachází u přitažlivého kuchaře Liama, který mu zamotá hlavu. Dost na to, aby Ben začal přehodnocovat své představy o budoucnosti.

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 160
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.07.2023
Formát 160x230 mm
Hmotnost 0,357 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Jarrett Melendez
Původní název Chef's Kiss
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zuzana Bičíková
EAN 9788025363096
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

Databazeknih.cz - Recept na lásku


„Recept na lásku je neskutečně milý, pozitivní a správně roztomilý komiks, který vás pohladí po duši a vyvolá vám blažený úsměv na tváři. Zároveň ale není plytký nebo zbytečně přeslazený.“

Databazeknih.cz - Recept na lásku


„Queer komiks, který dostál své pověsti. Těšila jsem se na roztomilý a vtipný příběh a ten jsem taky dostala.“

Autor

Jarrett Melendez

Jarrett Melendez

Jarrett Melendez vyrůstal v nevlídných ulicích Bucksportu ve státě Maine, kde se to jen hemží jeleny. Jako dlouholetý milovník jídla a vaření strávil mnoho a mnoho hodin v kuchyni, často dostal i zaplaceno! Jarrett pravidelně přispívá do časopisů Bon Appetit a Food52 a je autorem ilustrované kuchařky v komiksovém stylu The Comic Kitchen. Když Jarrett zrovna nevaří nebo nepíše o jídle, většinou pracuje na komiksech (jako je tenhle, Recept na lásku). Podílel se i na knihách All We Ever Wanted, Full Bleed a Murder Hobo: Chaotic Neutral. V současné době píše autobiografický komiks. Jarrett žije v Sommerville ve státě Massachusetts s partnerem Stuartem a sbírkou plyšových prasátek Monokuro Boo.

Zobrazit profil autora

Autor

Danica Brine

Danica Brine

Danice Brine je prostořeká drsňačka v kožené bundě, ukovaná v ledových krajích provincie Nový Brunšvik v Kanadě. Od probuzení až do chvíle, kdy usne u pracovního stolu, byste ji našli s nějakým kreslicím nástrojem v ruce. Její práce se objevily na titulkách magazínů Wayward, Elephantmen, Exorsisters či Doctor Who: The Thirteenth Doctor. Kresbami přispěla i do knihy All We Ever Wanted a podílela se na vzniku The Comic Kitchen. Když zrovna nepracuje jako komiksová výtvarnice, ilustruje dětské knihy pro jedno kanadské nakladatelství. Danica žije v Monctonu v provincii Nový Brunšvik s manželem Nickem a shibou inu Taro.

Zobrazit profil autora