Bylinková víla - Průvodce světem léčivých rostlin pro děti


Jana Burešová

Vydejte se s vílou Květuškou do přírody a naučte se poznávat bylinky.

Vílu Květušku čeká důležitá zkouška, při které se ukáže, jak dobře rozumí léčivým rostlinám. Květuška už spoustu věcí ví, ale vždycky je co dohánět. Vydává se proto do přírody, aby se pocvičila v poznávání bylin a poznala i ty jedovaté. A vás vezme ráda s sebou!

Přijměte její pozvání na voňavou procházku a naučte se poznávat bylinky i to, jak nám mohou pomáhat. Na konci knížky najdete kvíz, díky kterému zjistíte, jak dobrý jste dávali pozor.

Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr pohádka
Počet stran 64
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 15.02.2024
Formát 160x230 mm
Hmotnost 0,272 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Petra Škopac
EAN 9788025366455
Věk od 8
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

kritiky.cz - Bylinková víla


„Publikaci doporučím všem milovníkům přírody-klukům i holkám a nejen jim. Knihu ocení i učitelky mateřských i základních škol, které si s dětmi chtějí číst o zajímavých bylinkách a možná pak vyrazit do přírody je poznávat.“

Autor

Jana Burešová

Jana Burešová

Jana Burešová žije v Kladně s manželem a třemi dětmi. Mezi autory knih pro děti se zařadila v roce 2018, kdy vyšla její první kniha. Její tvorba baví i vzdělává. Při psaní autorka čerpá ze svých zálib, často úzce spojených s přírodou. Květinové pohádky jsou v pořadí její pátou knihou a navazují na Stromové pohádky a Bylinkové pohádky.

Zobrazit profil autora