Hravý průvodce Českem II.


Iva Petřinová

23 jedinečně ilustrovaných výletů od autorů oceněného bestselleru Hravý průvodce Prahou!

Čekají vás prázdniny nebo volný víkend? Tak nazujte toulavé boty a objevujte spolu se svými dětmi krásy naší vlasti!

Druhý díl oblíbeného růvodce udělá z každého výletu nezapomenutelný zážitek. Vydáte se k opičímu hrádku, do města pohádek, k ptačím domkům či za skalními skřítky. Budete putovat krajinou podél řeky Berounky, projdete se krápníkovými jeskyněmi, hornickými štolami nebo se vypravíte za husity do Tábora. O všech místech se dozvíte spoustu zajímavostí či pověstí a užijete si i plnění úkolů i kvízů!

„Jakákoliv hravá forma, která dostane rodinu ven, je úctyhodná! A je skvělý, když je to knižní průvodce. Zvednout se, užít si spolu ten čas, překlopit ho v dobrodružství a společný zážitek, to jsou hodnoty, který nám z života nezmizí!"

– Lukáš Hejlík, Gastromapa

Více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Hravý průvodce Českem"

Detailní informace

Počet stran 208
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 23.02.2023
Formát 167x239 mm
Hmotnost 0,5 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Vojtěch Šeda
Číslo dílu 2
EAN 9788025361993
Věk od 6
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

Autor

Iva Petřinová

Iva Petřinová

Vystudovala cestovní ruch na Vysoké škole obchodní a od té doby pracuje jako průvodkyně. V současné době se věnuje průvodcování po Praze zaměřenému především na tematické vycházky pro děti. Z toho čerpá inspiraci pro články publikované na blogu, v několika časopisech a v knižní prvotině Hravý průvodce Prahou. Ráda beseduje s žáky při vzdělávacích programech přímo ve školách.

Zobrazit profil autora