Zjizvený král


Leigh Bardugo

Zkroť své démony - nebo jim dej to, co chtějí! Dlouho očekáváná novinka od autorky bestselleru Šest vran.

Zkroť své démony... nebo jim dej to, co chtějí!

Nikolaj Lantsov, král Ravky, vždycky statečně čelil osudu. Nikdo netuší, co všechno vytrpěl během krvavé občanské války, a tak by to taky mělo zůstat. Na oslabených hranicích země se však začínají šikovat nepřátelé a on opět musí dokázat nemožné – naplnit prázdné pokladnice, získat spojence a zastavit zkázu, která zemi hrozí.

V jeho nitru však den ode dne sílí démon, který může zničit vše, co už mladý panovník vybudoval. Nikolaj se chce temné magie zbavit, proto se s věrnou pomocnicí, větrostrůjkyní Zojou, vydává na velmi riskantní cestu. Podaří se jim vyřešit záhadu královy tajemné choroby? Najdou lék, který ho zachrání, a s ním i celou Ravku?

Více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 424
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.03.2022
Formát 160x235 mm
Hmotnost 0,824 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název King of Scars (Nikolai Duology #1)
Původní jazyk angličtina
Překladatel Dana Chodilová
EAN 9788025356418
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Leigh Bardugo

Leigh Bardugo

Leigh Bardugo se narodila v Jeruzalémě, ale vyrůstala v Los Angeles. Po ukončení studií na Yaleově univerzitě pracovala v reklamě, v novinách a nakonec i jako maskérka a odbornice na speciální efekty. V roce 2012 vydala svou první trilogii Griša, která se ihned stala bestsellerem New York Times a USA Today. Na její úspěch navázala sérií Šest vran. V současné době autorka žije a tvoří v Hollywoodu.

Zobrazit profil autora