Dračí oči – Pramen moci


Kristina Hlaváčková

Jde o budoucnost celého světa!

Bašta je zničena a její pán mrtev. Národy Aliance slaví a postupně se vydávají na cestu domů. Zdá se, že proroctví ukázalo svou vlídnou tvář. Bujaré oslavy ještě neutichly a troskami Bašty už znovu zní hukot magického náboje. Nikdo mu však nenaslouchá. Jen Strážci jsou neklidní.

Válka poodkryla pečlivě opatrované tajemství pramenů moci, posvátného Karganu. Elena svou existencí narušila jejich systém, ale není tu, aby zastavila řetězovou reakci. Křehká rovnováha se začíná hroutit. Kargan a síla, která v něm dřímá, je obrovská. Nestane-li se zázrak, vše bude ztraceno. Vládu pramene totiž může zkrotit jen jiný pramen…

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr fantasy
Počet stran 392
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.08.2021
Formát 145x210 mm
Hmotnost 0,493 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Řady Dračí oči
EAN 9788025352410
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Kristina Hlaváčková

Kristina Hlaváčková

Kristina Hlaváčková pochází z Prahy. Část svého dětství strávila s rodinou v Nigérii, kde začala psát, i když jen „do šuplíku“. První školní léta střídavě navštěvovala základní školu v Čechách a v Africe. Sice pochází z architektonické rodiny, ale tahle profese ji vážně minula. Na střední škole získala výběrové stipendium a strávila rok na škole v Minnesotě. Tady poznala jednu ze svých životních lásek – keramiku, a poprvé odmaturovala. Vystudovala humanitní vědy na Univerzitě Karlově. S nudou si moc nerozumí, takže má hromadu koníčků. Píše knihy, vyrábí a učí keramiku, překládá, kreslí, maluje, cestuje, lyžuje, hraje golf, fotí, je zdatný kutil a živí se jako profesionální kancelářská krysa. Různorodost ji baví i profesně. Prošla si vším možným od práce za barem a v kuchyni přes recepční, koordinátora překladů, redaktora a školního administrátora až po office manažera v architektonickém ateliéru. Překládala titulky seriálů pro MTV, na svém kontě má překlad několika knih pro děti a mládež, jako překladatelka spolupracuje s ČVUT. Píše epickou fantasy, detektivní urban fantasy, fantasy pohádky a humor. Baví ji vytvářet nové světy, vymýšlet příšerky a havěť všeho druhu. Nedá ani ránu bez dobré bojové scény. Jejím knižním debutem byla série Dračí oči, na kterou volně navazuje Dračí oheň.

Zobrazit profil autora