Dcera ztracených bohů


Alžběta Komrsková

Vítěz ocenění Humbook Start za nejlepší text roku 2020

Arisbé nikdy nepoznala jiné místo nežli maličký ostrůvek uprostřed Archájského moře, kde se narodila. Její touha vidět svět je tak silná, že se rozhodne porušit rodinné tabu a vstoupit do Labyrintu. Jen ti, kteří jím projdou a uniknou děsivé nestvůře, která ho obývá, mají možnost nastoupit na císařskou loď a ostrov opustit. Čeká na Arisbé úžasná budoucnost v císařském městě Solu, nebo smrt ve zdech Labyrintu, kde zemřela i její vlastní matka?

Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 272
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.09.2020
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,473 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025348208
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Video

Recenze

read-ing-addicts.blogspot.com - Dcera ztracených bohů


„Bavila mne inspirace pověstí o Mínotaurovi a líbilo se mi, jak z celé knížky bylo cítit to teplo Řecka a vzduch od pobřeží.“

Autor

Alžběta Komrsková

Alžběta Komrsková

Alžběta Komrsková pochází z Opavy a v současné době studuje obor Anglický jazyk a literatura na Masarykově univerzitě v Brně. Tvůrčímu psaní se věnuje od dětství, v roce 2015 vyšla její povídka Sedmikráska ve sborníku DivergentCzech (CooBoo). Kromě psaní ráda maluje portréty, kreslí ilustrace ke svým příběhům a čte vše od historických románů po fantasy. Mimo to vede lekce jógy, zajímá se o starověké kultury a s nadšením navštěvuje muzea umění.

Zobrazit profil autora