Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy

2. díl


Sandra Vebrová

Rodina Ducháčkových a s nimi nové příběhy plné napětí, dobrodružství a humoru.

Mlha pomalu řídne... a ano, už je vidíme!

Rodina Ducháčkových a s nimi nové příběhy plné napětí, dobrodružství a humoru.

Rodinu Ducháčkových už znáte! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olivie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd a vydáme se na mlžanský karneval přízraků.

Jaké to bylo, když se Ducháčkovi se svým stěhovavým domem usadili na blatech? Jak dopadla návštěva nafoukaného bratrance Alfieho, který je pověstný svojí mrzutostí? Kdo krade důležité přísady do lektvarů a kouzelné laboratorní předměty na Mlžanské akademii?

Více
229 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 200
Datum vydání 18.05.2015
Formát 145x210 mm
Hmotnost 0,305 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
EAN 9788025321188
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Sandra Vebrová

Sandra Vebrová

Sandra Vebrová je nadějná autorka knih pro děti. Svůj literární debut, fantasy knihu Luko, malý vlkodlak, vydala v jednadvaceti letech. Knížka se díky velkému úspěchu dočkala o rok později pokračování. Ve stejné době napsala námět a scénář k pohádce Nepovedený kouzelník, kterou natočila Česká televize. Jedním z jejích autorských počinů jsou také humorné, kouzelné příběhy Ducháčkovic rodiny. Vystudovala Divadelní vědu na Filozofické fakultě UK. Její největší zálibou je cestování, ze kterého ráda čerpá inspiraci.

Zobrazit profil autora