Soutěž o Dvojitý zásah

Aktuality Zprávy z redakce

Už příští týden vychází další romantický příběh od Mariany Zapaty, a jelikož víme, jak moc tuhle autorku slow burn romancí milujete, připravili jsme si pro vás soutěž o tuhle její novinku. Co musíte udělat, abyste měli šanci získat jeden výtisk Dvojitého zásahu pro sebe? Stačí nám napsat pod příspěvek k tomuto blogu na Facebooku, kterou z dvojic z dosavadních Marianiných knih máte nejradši.

Vyhrají to u vás Sal a Kulti – talentovaná fotbalistka se svým nevrlým trenérem? Nebo máte nejradši Gaby, Sašu a jejich lásku v rytmu rocku? Bavilo vás nejvíc, jak si k sobě hledali cestu krasobruslařské hvězdy Jasmine a Ivan? Nebo podle vás nic nepřekoná špičkování asistentky Vanessy a fotbalové legendy Aidena? A co teprve romantické dopisování Ruby a Aarona? 

Všechny tyhle dvojice a všechny tyhle příběhy jsou prostě dokonalé, takže od Dvojitého zásahu a jeho hlavních hrdinů, kterými jsou Bianca a Zac, nečekáme nic menšího. Zvlášť když Zac je superhvězda amerického fotbalu a Bianca jeho kamarádka z dětství. Osud je na čas rozdělil, ale teď je náhoda (nebo že by to zase byl ten osud) svedla do stejného města. Navážou tam, kde před deseti lety přestali? Nebo už se jejich přátelství nedá obnovit? Stačí přečíst 496 stran téhle novinky, a dozvíte se to (i když co si budeme povídat – jak známe Marianu, nejspíš to víme už teď 😀). 

Soutěžní příspěvek je tady.