Soutěž – Kdo je kdo v knihách Mariany Zapaty

Aktuality Knižní novinky

Stačí si počkat je nejen název románu Mariany Zapaty, který u nás tenhle týden vychází, ale dalo by se říct, že je to heslo pro všechny Marianiny knihy. Většinou si musíte počkat doooost dlouho, než se dají hlavní hrdinové dohromady, ale od začátku vám je jasné, že to tak dopadne. A právě to opatrné našlapování, sarkastické výměny názorů a lehoučké step-by-step sbližování je to, co máme na těchhle knížkách rádi. A pak samozřejmě postavy. Hlavní i ty vedlejší. A možná i proto, že je máme tak rádi, se většinou objevují ve víc než jednom dílu.

Víte, kdo je kdo v knížkách Mariany Zapaty? Kdo se s kým kamarádí, kdo má společné geny, kdo spolu hraje v jednom týmu? Udělejte si náš kvíz a dozvíte se to. A pokud budete dobře tipovat (nebo jste znalci světa Mariany Zapaty a budete odpovídat najisto), můžete se stát jedním ze tří šťastlivců, kteří si budou moct napsat o kteroukoli Marianu knížku, která už u nás vyšla (včetně novinky Stačí si počkat). A to už za těch pár minut stojí 😉. 

Do 19. května je kvíz soutěžní, poté už budete jen testovat znalosti. V týdnu od 20. května 2024 vybereme tři šťastlivce, kterým se ohledně výhry ozveme e-mailem.